Produkty LifeSaver® vyrobené ve Velké Británii jsou přenosná zařízení na čištění vody, která fungují na principu tlakové ruční pumpy. Vzduch tlačí vodu přes přibližně 15 nanometrů (0,015 mikronu) široké póry membrány z dutých vláken. Ty zachycují znečištění včetně bakterií a virů. Nejsou nutné žádné chemikálie ani elektrická energie. To činí z produktů LifeSaver naprostý unikát.

Patentovaná technologie „FailSafe“ zároveň zajišťuje, že filtrační zařízení přestanou fungovat, pokud je filtr zanesen a je potřeba vyměnit. Tím pádem nedojde k ohrožení uživatele ani po překročení životnosti filtru.


Vodní filtry LifeSaver splňují normy protokolu NSF 231 na základě doporučení Agentury pro ochranu životního prostředí USA (EPA). Čističe LifeSaver filtrují bakterie na minimum Log 6 (99,9999%), viry na minimum Log 4 (99,99%) a mikroorganismy na minimum Log 3 (99,9%).

Filtrační technologie LifeSaver dokonale vyčistí vodovodní vodu, dešťovou vodu, vodu získanou přímo z jezer, řek, rybníků a dokonce i kalných kaluží. Díky LifeSaver získáte zaručeně čistou a pitnou vodu, ať už jste kdekoli.

Divize Distribution | Naše značky Ledlenser, Leatherman, Wiley X, Setolite, GoalZero
Copyright © 2024 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů