Zdravé hubnutí S3

Ano, o hubnutí již byly napsány spousty knih, potištěny tuny papíru. Existují stovky různých diet, od jednoduchých pravidel až po opravdu bizarní a složité metody. Jedno však mívají společné.
Bývají jednostranně zaměřené, problémy s nadváhou neřeší komplexně a často po nich přichází Jo-Jo efekt, při kterém těžce shozená kila opět nabereme.

Znáte ten pocit beznaděje a frustraci z marného boje? Jak je možné, že většina lidí klasickými dietami nebo jednostranně zaměřenými produkty nikdy nezhubne? Proč podle statistik v boji s nadváhou uspěje pouze 8% z těch, kteří se pokušejí zhubnout?

Nechceme Vás zatěžovat obecnými informacemi o nadváze, obezitě a navazujících zdravotních problémech, o principech zdravého stravování, sestavování jídelníčku a počítání kalorií, o prospěšnosti přiměřené fyzické aktivity. To vše najdete v literatuře, na stránkách internetu…

Proto přejděme rovnou k věci. Vysvětlíme Vám lékaři ověřený systém zdravého hubnutí S3. Dobrou zprávou je, že funguje i bez cvičení. Avšak aktivní pohyb je jeho rozumným doplňkem.

Pohodlné a zdravé hubnutí břicha

1. stupeň hubnutí Srovnej

Prvním stupněm a hlavním pilířem našeho systému S3 pro hubnutí břicha je obnovení rovnováhy kyselin a zásad v těle, která je nezbytná pro správné fungování metabolických procesů. Při optimálních rovnovážných podmínkách začíná naše tělo nadbytečné tuky samo spalovat.

2. stupeň hubnutí Spaluj

Ve druhém stupni probíhá hlavní spalování tuků, jejichž úbytek představuje tolik očekávané zhubnutí. Hlavní denní jídla nahrazujeme speciálními výživnými koktejly a polévkami.

3. stupeň hubnutí Stabilizuj

Hlavním cílem třetího stupně je stabilizovat dosažený váhový úbytek. Přecházíme na běžnou stravu s dodržením níže uvedených zásad pro zdravou výživu.

Hubnutí břicha pomocí systému S3 není složité a především probíhá bez stresu, hladovění a následného Jo-Jo efektu. Tím je náš systém opravdu vyjímečný.

stupňovité snižování váhy S3

Pravidla hry

 • během hubnutí dodržujte správný pitný režim
 • vyřaďte z jídelníčku vysoce kalorická jídla a sacharidy (bílá rýže, těstoviny, brambory, pečivo z bílé mouky)
 • omezte pití kávy, zkuste ji nahradit meltou, nepijte černý čaj a alkohol
 • stupně Spaluj (2) a Stabilizuj (3) se opakují až k dosažení cílové váhy
  (postupně jdete s váhou dolů jako když scházíte po schodech)

Vedlejší účinky

 • nechutně závistivé pohledy lidí závidějících Vaše chutné zhubnutí
 • zvýšené náklady na pořízení nového ošacení (původní by na Vás bude ošklivě plandalo)
 • zhubnutí břicha na Vás pozná široký okruh známých, kteří se Vás začnou vyptávat na podrobnosti

Pitný režim je důležitý

Dodržování správného pitného režimu je nezbytné pro fungování a detoxikaci organismu, pro jeho plný výkon. Kvalitní voda je základ, přivádí živiny a odvádí metabolické zplodiny. Na 10 kg váhy doporučujeme 400 ml tekutin, z toho 2/3 formou nápojů (250ml vody nebo čaje) a 1/3 v potravě (ovoce, zelenina, koktejly, polévky). Pijte raději pravidelně v menších dávkách, důležité je doplnění tekutin po ránu (0,5 až 1 litr vody). Popíjet můžete náš S3 odtučňovací čaj, obsahující zelený čaj, čajovník, kůru lapacho, listy kopřivy, čaj rooibos, vousatku citrónovou a lékořici. Báječně tlumí pocity hladu.

Udržení štíhlé postavy

 • Vždy se snažte srovnávat hospodaření s energií. Takže pokud jste si včera dopřávali na lukulských hodech, dnes byste měli trochu ubrat. Jednoduše nahraďte jedno jídlo polévkami nebo koktejly S3. Obsahují potřebné množství živin, ale jen čtvrtinu kalorií.
 • Pravidelně (1-2x měsíčně) si zkontrolujte pH moči. Při překyselení užívejte S3 minerály.
 • Dopřejte svému tělu 1-2x ročně léčivou a očistnou kůru pitím Aloe vera gelu.

Kde můžu produkty systému hubnutí S3 koupit?

Sortiment S3 produktů nelze koupit v běžné obchodní síti. Objednat jej můžete u našich poradců nebo se u nich registrovat a zajistit si tak zajímavé a doživotní slevy (35 až 40%).

Pijte Aloe Vera gel

Velkou podporou pro srovnání a přenastavení našeho organismu je Aloe Vera gel, který účinně detoxikuje, intenzívně regeneruje tkáně a slaďuje metabolismus. Jako potravinový doplněk skvěle doplňuje dietu a vyvolává pocity rovnováhy a pohody.
Užívá se 1 ml na kg váhy denně minimálně po dobu tří měsíců. Účinná detoxikace Aloe Vera je při hubnutí tím správným rozhodnutím, Vaše pročištěné tělo pak rychle nabere novou sílu a životní energii.

Prášky na hubnutí, léky na hubnutí…?

Různé "zázračné" prášky na hubnutí stejně jako léky na hubnutí mohou mít vedlejší účinky a způsobit více škody než užitku. Záleží skutečně jen na Vás, zda dáte přednost práškům a lékům nebo přirozeně fungujícímu a zdravému hubnutí S3.

Nejdůležitější je však Vaše rozhodnutí ke změně a touha ji realizovat. Nebojte se, nebudete sami, naši vyškolení poradci Vás po celou dobu povedou. Samozřejmostí je sestavení analýzy Vašeho zdravotního stavu, jídelníčku a životního stylu. Parametry S3 nastavujeme individuálně pro Vás, tedy přesně na míru tak, abyste se po celou dobu hubnutí cítili dobře a v pohodě. Získáte také nové stravovací návyky, které by se daly přirovnat k software pro lepší fyzickou i psychickou kondici.